Procedúry

Kozmetický zázrak menom Peeling BioRePeelCl3

biorepeel peeling

Výnimočnosť peelingu spočíva v tom, že sa aplikuje a pôsobí ako peeling, ale súčasne pôsobí aj ako biorevitalizacia – a to všetko bez injekcií.

BioRePeelCl3 je dvojfázový, a to je jeho ďalšia výnimočnosť:

Jedna z fáz je hydrofilná, obsahuje celý rad kyselín, vitamínov a zložiek pre lifting pleti, na ktorých závisí spustenie procesov, ktoré zlepšujú stav pokožky a omladzujú ju.

Druhá fáza je lipofilná, pozostávajúca z aktívnych látok zodpovedných za vlhčenie pokožky a obnovu hydro-lipidovej bariéry.

BIOREPEELCL3 zabezpečuje najhlbší prienik stimulačných zložiek, znížiť stratu vlhkosti, obnoviť ochranné vlastnosti pokožky.

Kombináciou týchto účinných látok Vám umožní účinné bojovať proti stárnutiu kože, účinkom ultrafialového žiarenia, pigmentácie a prejavom akné. Základom ošetrenia je mierne odlupovanie pleti v kombinácii so silnou proliferaciou kože a stimuláciou procesov biosyntézy, ktoré pomáhajú obnoviť štruktúru kože.

Procedúra je vhodná aj pre Mladú pleť s prítomnosťou akné v akútnom štádiu, komedonalnou formou akné, “mladých” alebo čerstvých” jaziev a vrások.

Indikácie pre použitie:
▪️biorevitalizacia pokožky, tváre a tela
▪️liečba akné v akútnom štádiu, komedonálnej formy akné a post-akné
▪️ošetrenie zväčšených pórov a mastnej pokožky
▪️liečba melazmu a pigmentácie kože
je kombinovateľný s inými druhmi ošetrení…
Nutné absolvovať 4 až 6 sedení každé 2 až 3 týždne.
Výsledný efekt už po prvom ošetrení.
biorepeel

Ultrazvuková liposukcia KAVITÁCIA

Kavitačné ošetrenie spočíva v pôsobení ultrazvukových vĺn na ošetrovanú oblasť (je možné formovať brucho, boky, bedrá, zadok, nohy, ruky, chrbát), vďaka ktorým dochádza k narušeniu membrány tukových buniek.

Obsah týchto buniek sa vlieva do medzibunkového priestoru a následne do lymfatického systému.

Aby došlo k vyplaveniu daných látok z tela, je nevyhnutné dodržať po ošetrení pitný režim (minimálne 2 litre tekutín za deň).

Kavitáciou je možné dosiahnuť tvarovanie postavy, odbúranie lokálneho tuku, odstránenie celulitídy a strií, zlepšuje kondíciu pokožky a omladzuje ju.

Čo je dobré vedieť ?

 • Kavitácia prináša okamžité výsledky
 • Väčšina klientov dosiahne 2 až 3 cm redukciu obvodu po prvom sedení.
  Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od štruktúry tkaniva, liečenej oblasti, veku, metabolizmu.
 • Kavitácia je určená pre ženy a mužov od 18 – 75 rokov s lokalizovaným tukom. užívaných liekov a hormonálnych zmien.
 • Presné zacielenie na ošetrovanú oblasť.
 • Krátky čas potrebný na ošetrenie – možné absolvovať kedykoľvek počas dňa.
 • Bezpečné ošetrenie – neinvazívna metóda – nenarúša sa integrita pokožky, nevznikajú žiadne jazvy.
 • Nie je potrebná žiadna doba na zotavenie po ošetrení, je možné okamžite vykonávať akúkoľvek fyzickú aktivitu.
 • Žiadne vedľajšie účinky – rozbité tukové bunky sú odbúravané prirodzeným fyziologickým procesom.

Kontraindikácie:

Tehotenstvo, srdcové choroby, trombóza, kovové implantáty, obličkové ochorenia, rakovina, epilepsia, otvorené rany, kožné choroby, hemofilia, užívanie antikoagulanty.

Odporúčania:

 • Ultrazvukovú liposukciu – odporúčame realizovať: tú istú partiu 1-2x za 7 dní, inú partiu tela týždeň po predchádzajúcej kavitovanej inej časti. Celá kúra by sa mala skladať zo 6–10 sedení (podľa požadovaného efektu).
 • V deň kavitácie, ideálne do 2 hodín po ošetrení, by sa mala vykonať pohybová aktivita, alebo lymfodrenáž, aby sa podporila eliminácia uvoľnených tukových buniek.
 • Po kavitácii je nevyhnutné dodržiavať pitný režim (aspoň 2-3 litre), vylúčiť konzumáciu alkoholu a kofeínu 24 hodín pred a aspoň 24 hodín po zákroku.
 • Po kavitácii je nevyhnutné dodržiavať pitný režim (aspoň 2-3 litre), vylúčiť konzumáciu alkoholu a kofeínu 24 hodín pred a aspoň 24 hodín po zákroku.

Hĺbkové čistenie pleti​

Koža je prvou bariérou a ochranou nášho organizmu pred okolitým prostredím. Najviac zvyčajne býva vystavená pokožka na tvári, ktorej preto zvyčajne venujeme veľa pozornosti. Jedným zo základných ošetrení, ktoré ju pomáhajú udržiavať zdravú a sviežu je hĺbkové čistenie pleti. Jeho forma a realizácia závisí od typu pokožky a veku človeka.

Hĺbkové čistenie pleti je veľmi dôležitou súčasťou starostlivosti o pokožku. Podstatné je vždy pred začatím tohto úkonu absolvovať analýzu pokožky.
Hĺbkové čistenie pleti, čiže klasické manuálne čistenie, sa využíva najmä pri aknóznej pleti s komedonami a zápalmi.

Ide o ručné ošetrovanie akné, pri ktorom sa upchaté mazové žľazy otvoria a prečistia. Pred samotným zákrokom je nesmierne dôležitá príprava pokožky na čistenie. Jej povrch sa musí vhodným spôsobom zmäkčiť, aby bol tlak pri otváraní pórov čo najnižší.

Pri normálnej a starnúcej pleti, keď potrebujeme len obnoviť povrch kože, odstrániť odumreté bunky a vyhladiť povrch, stačí jemná mikrodermabrazia, skin scrubberom. Odstránia sa tak jemné vrstvičky buniek z kožného povrchu, vďaka čomu je pokožka čistejšia, rovnejšia, pôsobí mladšie a zároveň sa vybudí v jej hlbších vrstvách tvorba kolagénu.

Všetky ošetrenia, hlbkové čistenie, skin scrubber alebo mikrodermabrázia majú jednu spoločnú úlohu – otvoriť povrch pokožky, prečistiť potné a mazové žľazy a odstrániť odumreté bunky.

Hĺbkové čistenie pleti nie je určené len pre pokožku s akné, ale prakticky pre každý typ pleti. Jemná a citlivá pleť nepotrebuje časté hĺbkové prečistenie. Pri mastnej a aknóznej pleti je však čistenie veľmi dôležitou súčasťou kozmetickej starostlivosti. V jej prípade spočíva úspech v pravidelnosti takéhoto ošetrovania.

Hydratačné ošetrenie ivettbeauty
Hydratačné ošetrenie

Hydratačné ošetrenie

Kvalitná hydratácia, je po čistení pleti najdôležitejší krok ako získať zdravú, vyživenú pokožku.
Či už je Vaša pleť, zrelá, suchá, mastná potrebuje hydratáciu.
Zle hydratovaná pleť stratí svoj jas, vrásky sa zdajú hlbšie a ani ten make-up nedrží dobre.
Za všetky tieto zmeny je zodpovedná práve hydratácia a nedostatok vody v pokožke.
Hydratačné ošetrenie ivettbeauty
Hydratačné ošetrenie

Chemický peeling LARENS

Peeling vhodný pre všetky typy pleti je  nebolestivé omladzujúce ošetrenie s veľkým efektom. Použitie na všetky typy pleti problematickú zmiešanú a  mastnú pleť s prejavmi akné, suchú pokožku s prejavmi starnutia s  pigmetovými  škvrnami. Účinky: zlepšuje štruktúru pokožky so stiahnutím pórov, vyhladzuje jemné vrásky, omladzuje starnúcu pokožku, redukuje zväčšené póry a pigmentové škvrny, jazvičky po akné, čistí a odstraňuje nerovností pokožky. Ošetrenie sa vykonáva v jesenných a zimných mesiacoch.

Anti-aging ošetrenie

Antiaging ošetrenie s jedinečným omladzujúcim účinkom, odstraňuje jemné aj výraznejšie vrásky a ďalšie nežiaduce príznaky starnutia. Výrazne aktivuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien. Vhodné pre osoby staršie ako 45 rokov.

Mezoterapia

Mezoterapia je procedúra, ktorá pomáha pokožke vrátiť svieži a mladistvý vzhľad. V závislosti od potreby klienta sa do pokožky rovnomerne injekčne, dermarolerom alebo dermapenom aplikuje široké spektrum mezoterapeutikých sér, ktoré sú obohatené o rastové faktory, minerálne látky, vitamíny, peptidy, nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú. Práve kyselina hyalurónová, ktorá sa v našom tele vyskytuje prirodzene, na seba viaže vodu. Keďže vekom sa tvorí menej kyseliny hyalurónovej, výsledkom je dehydrovaná, zostarnutá pokožka. Týmto spôsobom sa aktivuje tvorba kolagénu a elastinu a následuje kaskáda omladzujúcich procesov.

Ihneď po procedúre je pleť červená, môže mať aj mierny opuch. Do hodiny sa však stratí. Hoci zlepšenie pleti je možné vidieť okamžite po prvej procedúre, výsledok tejto terapie je kumulatívny. Keďže produkcia kolagénu je stimulovaná v hlbších vrstvách pokožky, najlepší efekt je viditeľný  za 6 – 8 týždňov a pretrváva 6 – 8 mesiacov.

CARBOXYTHERAPY (kyslikové ošetrenie)

Neinvazívne ošetrenie pleti Crystal Carboxy je moderná vysoko účinná metóda omladenia pleti korekcie estetických chýb založená na pôsobení oxidu uhličitého CO2.

Efekt Bohr poskytuje penetriaciu CO2 a živín do hlbokých vrstiev pokožky

Jedna procedúra Vám umožní vyzerať neodolateľne na dôležitej udalosti (svadba, stretávka, stretnutie….)

Ostatné procedúry

Okrem týchto procedúr ponúkam taktiež mnoho iných, pri ktorých si doprajete to, čo si vaše telo a myseľ zaslúži.

Akciová novinka!

Pri objednávke 4 procedúr našej novinky Fourtec, dokážete ušetriť až 40€ !

Cena balíčka je 260€.

Objednávka je možná tefonicky alebo e-mailom.