Kozmeceutiká Larens

Čo sú kozmeceutiká?

Kozmeceutiká LARENS predstavujú modernú a špecializovanú značku orientovanú na boj proti starnutiu a kožným problémom.

Larens predstavuje renegeráciu, výživu aj starostlivosť v jednom. Kozmeceutiká Larens dokážu riešiť akné, pigmentové škvrny, dehydráciu pleti, starnutie pleti, atopický ekzém, psoriázu, lupienku a mnoho ďalšieho….na čo klasická kozmetika nestačí.

Kozmeceutiká vyplňajú medzeru na trhu medzi kozmetickými prípravkami a estetickou medicínou. Vysoká koncentrácia aktívnych látok má za následok vyšší účinok na pokožku. Obsah aktívnych látok, ich vysoká koncentrácia, može vyvolať terapeutický efekt.

Kozmeceutiká  napomáhajú k obnove kože, zlepšujú stav pokožky a v prípade kožných ochorení zmierňujú pretrvavajúce príznaky.

Zložky prípravkov sú výsledkom vedeckých objavov, mnohoročných laboratórnych skúšok a výrobné postupy sú chránené medzinárodnými patentmi.

Prítomnosť viac ako 70 aktívnych látok, vrátane biologicky aktívneho kolagénu, ektoin, kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, prírodných vitamínov, výťažkov, olejov a NUTRIVI vody…

LARENS je revolúcia bez skalpela.

Bioaktívny KOLAGÉN

Bioaktívny KOLAGÉN- patentovaná zložka spoločnosťou.

Je zodpovedný za pružnosť , elasticitu a pevnosť pokožky, tkanív a ostatných orgánov. Predstavuje až 30 % celkového objemu ľudských bielkovín a 70 % hmoty kože. Už po 25. roku života náš organizmus stráca schopnosť tvorby prirodzeného kolagńu a po 45. roku sa jeho tvorba úplne zastavuje. Prehlbujú sa vrásky okolo očí, vznikajú vačky pod očami, dvojitá brada, kožné previsy a celkovo sa zhoršuje stav pokožky na celom tele. Príčina vrások = nedostatok kolagénu.

Biopeptide Complex je patentovaný kolmpex, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu oligo- a polypeptidov, ktoré zaisťujú okamžitú a dlhodobú hydratáciu všetkých vrstiev kože.

Efektom ich používania je výplň rýh a nerovností pokožky, zabraňujú tiež jej ochabovaniu. Peptidy prenášajú aktívne látky(zložky) do hlbších vrstiev kože. Majú energizujúce vlastnosti, stimulujú bunky kože k tvorbe kolagénu a elastínu. Sä užitočné v boji proti pigmentovým škvrnám, zosvetľujú a vyrovnávajú farebný tón.

Vedci z LARENS vyvinuli ako prvý na svete metódu extrakcie účinných látok z rybích koží a ich následné zahustenie. Produkty obsahujú niekoľko stoviek  biologicky aktívnych látok, púrírodných peptidov.

Larens

Ponuka LARENS

Po podrobnej diagnostike vašej pleti Vám v prípade záujmu viem ponúknuť aj prípravky na domácu starostlivosť od firmy LARENS priamo u mňa v salóne.